Ovdje sve pocinje (i zavrsava)
Iz ove prostorije je izaslo puno motora... |
|
Nije bas nesto, ali barem smo na toplom i suhom.
|
Predstavljamo Masnog 3
Masni je naziv za nase peci. Dosad ih je bilo 3. |
|
|
|
Stalaza
Ovdje mozete naci sve od matice do kompletnih masina.(premda je sad malo pusta) |
....................................................Grafiti
|
|
|
|
Masni 1 (nikada nije grijao, mamu mu kurdjupicku)
|
Napusteni Tori...
Vozio je 12/2002 (vukao je saonice) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|